Co zrobić by pić więcej wody

filtry do wody brita

Wiosną i latem dosłownie z każdej strony dochodzą do nas informacje o tym, jak ważne jest to, by regularnie pić wodę, szczególnie w gorące i upalne dni. Niestety, naprawdę wiele osób przyznaje się do tego, że każdego dnia wypija zbyt małe ilości wody, zapominając o tym, że woda to przecież substancja niezbędna do prawidłowego funkcjonowania każdego organizmu. Zatem zrobić by pić więcej wody? Poniżej kilka pomysłów.

Kup dobry filtr do wody

Jeżeli kupowanie butelek wody mineralnej czy źródlanej to nie twoja bajka, warto zainwestować w dobry filtr, dzięki któremu zwykła kranówka będzie po prostu smaczniejsza, dzięki czemu będzie się jej wypijało więcej. Szczególnie polecane są filtry do wody Brita. Filtry do wody Brita można zamówić zarówno przez internet , jak też kupić w dobrych sklepach z artykułami gospodarstwa domowego. To naprawdę doskonała inwestycja. Dzięki takim filtrom nie będzie już wymówek, że w domu po raz kolejny nie ma butelki wody mineralnej, to będzie można zwyczajnie pić wodę z kranu.

Zawsze zabieraj ze sobą małą butelkę wody

Warto kupić kilka małych butelek wody mineralnej, następnie zostawić je po to, aby wlać do nich przefiltrowaną przez Britę wodę, by zabrać ją ze sobą na spacer czy do pracy. Mała butelka wody gdzieś w torebce czy w samochodzie to naprawdę dobry pomysł. Zdecydowanie lepiej sięgać po czystą wodę niż po napoje gazowane, które zawierają w sobie bardzo dużo cukru oraz konserwantów.

Comments are closed.