Gdzie kupić profesjonalną gałkownicę do lodów?

Gałkownica do lodów to sprzęt, który przyda się w każdym lokalu gastronomicznym, który ma w swojej ofercie lody – nie tylko te w gałkach serwowane w wafelku, ale również podawane z ciastem czy w kawie. Jak działa gałkownica i gdzie ją kupić?

Sposób na ładne i szybkie podanie lodów – profesjonalna gałkownica

Jak ładnie podać lody? Nie bez powodu tak wielką popularnością cieszą się gałki. Uformowane w charakterystyczne lody ładnie się prezentują, pasują do kubeczka, wafelka, pucharka, na talerzyk obok jabłecznika czy do kawy mrożonej. Gałek lepiej jednak nie próbować formować tradycyjną łyżką – do tego celu służy profesjonalna gałkownica.
Gałkownica do lodów to specjalna łyżka, która bez problemu wbije się w zmrożone lody, pobierze ich odpowiednią ilość i nada im kształt gałki. Nakładane lodów gałkownicą jest szybkie i wygodne, a efektem jest zachwycający nie tylko smakiem, ale i sposobem podania mroźny deser.

Gdzie szukać sprzętu do podawania lodów?

Gdzie kupić dobrą gałkownicę do lodów? Zarówno tę do użytku domowego, jak i na użytek lokalu gastronomicznego, najlepiej zamówić u firmy specjalizującej się w produkcji sprzętu do restauracji czy kawiarenek. Tego typu gałkownica będzie miała wysoką jakość wykonania i posłuży przez długi czas.
Ważne, by do jej wykonania wykorzystano stal nierdzewną – trwały, odporny na zniszczenia materiał, łatwy w utrzymaniu, a tym samym wyjątkowo higieniczny. Trzeba pamiętać, że sklepy oferują gałkownice do lodów w różnych rozmiarach – najlepiej zdecydować się na kilka wersji, by dopasować wielkość gałki do rodzaju serwowania deseru.

Comments are closed.