Jak dobrać hoker do wystroju wnętrza?

hokery kuchenne

Przed hokerem kuchennym stoi bardzo trudne zadanie. Łączy dwa bardzo charakterystyczne pomieszczenia, kuchnię i salon, i musi uczynić z nich jedną stylistycznie spójną przestrzeń. Jaki hoker wybrać, gdy masz wnętrze nowoczesne, a jaki gdy jest klasyczne? 

Wnętrze nowoczesne

Wnętrze nowoczesne daje bardzo dużo możliwości. Hokery kuchenne mogą być plastikowe, metalowe lub drewniane. Wszystko zależy od wykończenia i zastosowanych rozwiązań. Metal połączony z plastikiem wkomponuje się w nowoczesną przestrzeń. Ciekawy, mocny kolor złamie jednolitą przestrzeń i będzie ciekawym dodatkiem.
Hoker ze skórzanym siedziskiem jest bardzo elegancki.

Wnętrze industrialne

Hokery kuchenne
Hokery kuchenne

Stary, lekko nadgryziony zębem czasu. Połączenie drewna z metalem. Stylizowane na roboty rzemieślnicze. Wyglądają pięknie, stylowo i nie banalnie. Mogą jednak mieć pewną wadę. Dużo przyjemniej będzie na nie patrzeć niż siedzieć. Często, surowe w swej formie, niestety nie są najwygodniejsze. No cóż. Coś za coś.

Wnętrze klasyczne

Wybór hokerów idealnych do kuchni klasycznej jest bardzo duży. Możesz zaaranżować przestrzeń, gdzie hoker będzie wtapiał się w otoczenie, bądź wprost przeciwnie. Będzie przysłowiową kropką nad „i”.
Pięknie wyglądają hokery kuchenne w jasnych, stonowanych kolorach. Skórzane siedzisko będzie prezentowało się elegancko i z klasą. Doda wnętrzu powagi i nie wymuszonego szyku.
Wnętrze klasyczne również pięknie prezentuje się z hokerami z dodatkiem drewna. 

Wybór hokerów kuchennych na rynku meblowym jest ogromny. Na pewno uda się znaleźć taki, o jakim marzysz i który stylistycznie podkreśli wnętrze.

Comments are closed.