Kubki villeroy&boch i zastawa stołowa ambition

ambition talerze

Wśród bogatej oferty naczyń na rynku, trzeba umieć wybierać te produkty, które są nie tylko ładne i eleganckie, ale także wytrzymałe i bardzo dobrej jakości. Oto dwa przykłady wyposażenia kuchni, które nigdy nie zawiedzie.

Kubki villeroy&boch

Można znaleźć tu kubki porcelanowe do użytku codziennego, ale także stylowe, bogato zdobione naczynia na specjalne okazje (na przykład dla wyjątkowych gości). Wszystkie kubki przystosowane są do bezpiecznego mycia w zmywarce, można ich także używać w kuchence mikrofalowej. Jest to możliwe dzięki pokryciu naczyń cienką warstwą szkliwa bezołowiowego. Wybrane kubki są odporne na zarysowania, wyszczerbienia, a nawet na oddziaływanie substancji chemicznych. Dla firmy villeroy&boch najważniejsza jest bowiem wysoka jakość.

Zastawa stołowa ambition

Wyróżnia się ona pięknymi wzorami oraz niebywałą trwałością, nawet przy długotrwałym użytkowaniu. Aby zadowolić gusta wszystkich klientów, marka ambition w swojej ofercie przygotowała naczynia w kilku odmiennych liniach (zastawy różnią się wtedy między sobą zarówno wzorami, jak i kształtami). Jedną z linii jest komplet o nazwie Diva. Jest to zastawa porcelanowa, w śmietankowym kolorze, bardzo nowoczesna, gdyż talerze Ambition są kwadratowe i lekko asymetryczne. Brzegi naczyń ozdobione są delikatnymi prążkami, które nadają całości elegancji, a nawet wykwintności. Użyta porcelana jest wytrzymała na obtłuczenia i odporna na działanie wysokich temperatur.

Comments are closed.