Kuchnia dobrze zorganizowana z ORGA LINE

Zaplanowanie kuchni w taki sposób, aby była w stu procentach funkcjonalna i spełniała swoje zadanie nie zawsze jest zadaniem łatwym. Z tego też powodu producenci akcesoriów meblowych przygotowują różnego rodzaju praktyczne dodatki i systemy, które pomagają zmienić nawet najmniej funkcjonalną kuchnię w niezwykle praktyczne pomieszczenie. Nie inaczej jest w przypadku produktów Blum ORGA LINE.

ORGA LINE to seria praktycznych akcesoriów kuchennych, które mogą odmienić życie każdej pani i pana domu. W dużym stopniu ułatwiają one pracę w kuchni, ale nie tylko. Dzięki zastosowaniu wkładów do szuflad czy uchwytów na talerze, utrzymanie porządku w kuchni jest zdecydowanie prostsze i szybsze.

Dużą nowością, którą interesują się klienci, są również obcinarki do folii spożywczej oraz aluminiowej. W przypadku serii ORGA LINE są one przeznaczone do użytku w szufladzie bądź na powierzchni blatu kuchennego. Sprawdzą się one przede wszystkim w tych domach, gdzie przygotowuje się wiele potraw na wynos i folia jest naprawdę często używana. Odcinanie folii spożywczej z takim urządzeniem pozwala zaoszczędzić czas a przy okazji również nerwy, gdyż poszukiwanie początku rolki może być naprawdę frustrujące.

Comments are closed.