Lampy wiszące do kuchni

wiszaIle razy widzieliśmy w pięknych katalogach, czy na zdjęciach jadalniane stoły, a nad nimi piękne lampy wiszące. Mogło nam się wydawać, że ten typ wystroju jest niepraktyczny, ale to nic bardziej mylnego! Oświetlenie kuchenne może być niezwykle różnorodne- najważniejszy, by było dopasowane do naszej kuchni.

Lampy wiszące

Te sprawdzają się, gdy chcemy zarówno oświetlenia głównego, jak i punktowego. Jeśli zależy nam na oświetleniu głównym, wystarczy lampę wiszącą umieścić w centrum kuchni. Jeśli pragniemy doświetlenia, to wystarczy, gdy zamontujemy rząd lamp wiszących nad blatem, nad stołem, czy nad kuchenną wysepką. Zyskujemy tym samym doskonałe światło, przy którym bez problemu możemy kroić, szatkować i siekać, a do tego nasza kuchnia od teraz ma nowoczesną aranżację, która cieszy oko.

Ledy

To kolejny sposób na zadbanie o dobre światło w kuchni. Ledy możemy umieścić pod szafkami oraz wzdłuż blatu. Oświetlą one powierzchnię roboczą, dzięki temu gotowanie będzie czystą i bezpieczną przyjemnością.

Nie zaniedbujmy oświetlenia w kuchni. W tej wykonujemy precyzyjne czynności, a one potrzebują dobrego światła. Po co mamy kolejny raz zaciąć się bądź poparzyć? Światło to nie tylko styl, komfort, ale i zdrowie.