Listwa przyblatowa wisienką na torcie kuchni

Każdy, kto choć raz przeprowadzał remont kuchni lub łazienki doskonale wie, jak istotnym elementem są wszelkiego rodzaju listwy przyblatowe i wykończeniowe, które stanowią swoistą kropkę na „i” całego wyglądu wyremontowanego pomieszczenia.

Listwa przyblatowa – niedoceniany element wykończeniowy

Listwa przyblatowa musi znaleźć się w każdej kuchni nie tylko z uwagi na jej wysoki walor estetyczny, ale również z uwagi na fakt, iż stanowi ona swego rodzaju zaporę – nie pozwala na przedostanie się wilgoci pomiędzy szafkę a ścianę. Ponadto dzięki ciekawym wzorom, wypukłościom i wklęsłościom każdy może dopasować listwę do swoich wymagań i preferencji.

Prosta i szybka w montażu

Każda listwa przyblatowa musi zostać wykonana z najwyższej jakości materiału, dzięki czemu będzie ona doskonale służyć w niezmienionej postaci przez cały okres użytkowania. Dodatkowo jest ona także odporna na wysokie temperatury. Ponadto dzięki różnego rodzaju końcówkom, narożnikom i łącznikom jest ona bardzo prosta w montażu nawet najbardziej niedostępnych miejsc. Można wybierać z szerokiej palety wzorów i kolorów i odpowiednio dopasować ją do koloru blatu dzięki czemu listwa idealnie wtopi się w blat tworząc z nim bardzo ładną i estetyczną całość.