Niezbędne wyposażenie twojego baru

W Polsce jak grzyby po deszczu powstają coraz to nowe puby i drink bary. Biznes się rozwija, klientów przybywa, a tym samym coraz więcej osób decyduje się na założenie własnego lokalu.

kostkarkaNa tym etapie bardzo ważne jest zwrócenie szczególnej uwagi na wyposażenie baru. Powinno ono być dobrane w taki sposób, by umilać czas spędzony w lokalu klientom, a pracownikom ułatwiać i usprawniać wykonywanie obowiązków. Podpowiadamy, jakie elementy koniecznie muszą znaleźć się w barze!

Warto zainwestować w wygodne krzesła i stoliki dla naszych gości. Doświadczenie pokazuje, że stołki barowe są wykorzystywane, ale większość osób preferuje usiąść wspólnie ze znajomymi przy tradycyjnym stoliku. Modnym w ostatnim czasie trikiem, który jest jednocześnie bardzo prosty, jest umieszczanie haczyków na damskie torebki przy stolikach. Dzięki temu Panie nie muszą się martwić o zniszczenie swojej torby.

Wyposażanie baru nie kończy się jednak na sali dla gości. Serce lokalu bije na zapleczu i warto zaopatrzyć się w sprzęty, które polepszą funkcjonowanie interesu. Z pewnością nie może zabraknąć  zmywarki czy profesjonalnej kostkarki do lodu. Pozwolą one na szybką obsługę klientów i podwyższą komfort pracy dla zatrudnionych osób.