Opakowania cukiernicze dla każdego

pudełko na ciasto

Nadeszły czasy, w których coraz bardziej odchodzi się od prezentów kupowanych w sklepie. Hand made jest nie tylko w cenie, ale bardzo popularne. Na święta, urodziny, imieniny czy jako drobny upominek można podarować wypieki, oczywiście wykonane własnoręcznie.

Dla wielu upieczenie ciasta, muffiny, makaroników czy wykonanie pralinki nie jest wysiłkiem, problem rodzi się natomiast w momencie, kiedy chciałoby się wręczyć komuś upominek, a problemu nastręcza jego zapakowanie. Opakowania cukiernicze ratują taką sytuację. Już nie tylko sklepy cukiernicze wprowadzają do swojej oferty takie opakowania. Są schludne, często bardzo ładne, ważną ich cechą jest to, że nadają się do kontaktu z żywnością, warto bowiem pamiętać, że nie każde opakowanie jest do tego przeznaczone, a jest to istotne dla zdrowia, aby zwracać uwagę na zalecenia producenta co do przeznaczenia.

Nie ma problemu z personalizacją wzorów umieszczanych na opakowaniach cukierniczych wedle własnych potrzeb i upodobań. Standardowe wzory są dostosowane do podarowania wypieków w związku z:
– ślubem,
-I Komunią świętą,
-Chrztem,
-urodzinami.

Można postarać się o opakowania cukiernicze ze sklepu Polmarkus w uniwersalnych wzorach i kolorach, bez wskazania na uroczystość, której dotyczą. Muffinka opakowana w schludną tekturę i przewiązana wstążeczką będzie doskonałym prezentem. Nie trzeba więc wkładać wielkiego wysiłku w wykonanie upominku w myśl hand made.

Comments are closed.