Otwórz to perfekcyjnie i szybko!

Wiele osób z nas myślało pewnie wiele razy o tym, żeby otworzyć swój własny punkt gastronomiczny. Lubimy takie miejsca, a fakt, że punkt taki przynosi spore zyski w czasach, kiedy ludzie cenią sobie wygodę jest oczywisty.

O czym zapomnieć nie wolno!

Wiele osób, które prowadzą swoją restaurację lub bar zapomina o dwóch podstawowych gadżetach. Są to otwieracze do butelek i otwieracz do puszek. Ten drugi można spotkać szczególnie rzadko.

To duża wygoda!

O ile otwieracz do butelek musimy posiadać w naszym barze, czy restauracji ze względów oczywistych, o tyle często zapomina się o tym, że otwieracz do puszek też może być bardzo przydatny i wpłynie z pewnością bardzo pozytywnie na pogląd gości na naszą placówkę. Wielu z klientów mimo, że lubi i ceni sobie napoje w puszkach, to nie przepada za ich otwieraniem. Jest to po prostu uciążliwe dla ich paznokci. O ile napoje butelkowe są zazwyczaj spożywane na miejscu, o tyle napoje w puszkach klienci mogę zostawić sobie „na później”. W takich momentach bardzo przydatne są otwieracze nie tylko do butelek, ale również do puszek. Otwieracz taki możemy podać klientowi wraz z napojem i on sam zdecyduje w którym momencie spożywania posiłku otworzy swój napój.

To pokażę Twój profesjonalizm!

Nie w każdym lokalu możemy znaleźć otwieracz do puszek, dlatego, jeśli pojawi on się w naszym lokalu będzie oznaką tego, że jesteśmy profesjonalnym lokalem i znacznie podniesie nasz prestiż.