Stoły szklane do kuchni i salonu

Szklane stoły to ciekawy element wyposażenia wnętrza. Idealnie sprawdzają się w nowoczesnych aranżacjach salonu lub kuchni. Pomimo prostej formy mają duże walory dekoracyjne.

Ciekawa estetyka
Szklany blat można łączyć z różnymi materiałami. Coraz częściej wykorzystuje się w tym celu stal, co nadaje meblowi bardzo nowoczesny charakter. Blaty również mają różną kolorystykę, najczęściej spotyka się bezbarwne, białe i czarne. Interesującym rozwiązaniem są stoły szklane czarne, które są oryginalnym uzupełnieniem wnętrza.

Duża trwałość
Zaletą blatów wykonanych ze szkła jest nie tylko interesująca estetyka, ale także trwałość. Szkło jest dużo bardziej odporne na zarysowanie i zaplamienie niż drewno. Nie wymaga także skomplikowanej pielęgnacji. Do produkcji mebli stosuje się szkło o odpowiedniej wytrzymałości, dlatego nie ma obawy, że się stłucze. Większą ostrożność trzeba zachować jedynie w przypadku transportu takich mebli.

Zakup stołu szklanego czarnego lub w innym kolorze to dobry wybór dla osób planujących aranżację w nowoczesnym stylu. Taki mebel będzie się doskonale komponować z wieloma różnymi meblami ze szkła i metalu, a także z elementami wykończenia z drewna i naturalnego kamienia.