Urodziny dziecka – bajkowe opakowania na tort

pudełko na tort

Jeśli Twoje dziecko jest fanem jakiejś postaci z bajki, będzie zachwycone, gdy ta pojawi się na pierwszym planie opakowania na tort przygotowany z okazji jego urodzin. Wypiek w pudełku z ulubionym bohaterem pociechy będzie też lepiej smakował, ponieważ praktycznie wszyscy „jemy oczami”. Jak przygotować takie pudełko? Sprawdźmy.

Baza

Jeśli chcesz podjąć próbę stworzenia bajkowego opakowania na tort dla swojego dziecka, dobrze zrobisz, jeśli skorzystasz z bazy w postaci gotowego pudełka. Kupisz je w najbliższej cukierni, kwiaciarni, sklepie z artykułami kreatywnymi (np. typu HomeSay) lub Internecie. Takie opakowanie łatwo i szybko ozdobisz i spersonalizujesz, czyniąc je wyjątkowym.

Inspiracja

Zanim przystąpisz do dekorowania pudełka, zastanów się nad paletą kolorów – być może ulubiony bohater Twojego dziecka jest przedstawiany w jakichś konkretnych odcieniach? Jeśli tak, bardzo ułatwisz sobie zadanie, oklejając pudełko papierem o tych barwach. W zasadzie wystarczy na nim dorysować lub dokleić kilka motywów z ulubionej bajki i już pudełko gotowe.

Dla mniej utalentowanych

Jeżeli należysz do grona osób o mizernym talencie artystycznym, możesz postawić na gotowe rozwiązania. W Internecie znajdziesz wiele naklejek i zdobień na licencjach znanych bajek – możesz je wykorzystać do szybkiej personalizacji opakowania na tort Twojego dziecka. Co ciekawe, jeśli dobrze poszukasz, masz szansę też znaleźć gotowe opakowanie na tort z motywami z ulubionej bajki pociechy (np. Krainy Lodu).

Opakowanie na tort z ulubionym bohaterem dziecka – tak niewiele trzeba by na twarzy malucha zagościł uśmiech. Chcesz go zobaczyć? Postaraj się więc opakowując tort przy okazji kolejnych urodzin Twojej pociechy.

Comments are closed.