Właściwości czystka

Czystek jest znany z absurdalnie wysokiego poziomu przeciwutleniaczy i związków polifenolowych. Wykazano, że polifenole pochodzenia roślinnego są silnymi przeciwutleniaczami o potencjalnych korzyściach zdrowotnych, które mają działanie przeciwwirusowe i przeciwbakteryjne. Poprzez badania wykazał obiecujące dowody przeciwko wirusowi grypy bez wykazywania efektów toksycznych.

Właściwości herbaty z czystka

Czystek to krzewiasta roślina o wysokości około 1 metra. Ma zielone małe liście i bardzo piękne fioletowe i różowe kwiaty. Herbata jest wytwarzana z suszonych liści i kwiatów rośliny. Aby uzyskać efekt, herbatę z czystka należy pić codziennie przez co najmniej tydzień. Ziele jest bardzo bogate w bioflawonoidy, polifenole, witaminę C i metale alkaliczne. Herbata wytworzona z tego zioła szybko usuwa wirusy z organizmu i łagodzi objawy przeziębienia i grypy.

Herbata, która leczy

Ma również właściwości przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze. To sprawia, że ​​jest idealny dla osób cierpiących na egzemę, trądzik i łuszczycę. Herbatę z czystka można również stosować do pielęgnacji włosów. W tradycyjnej medycynie herbatę stosowano jako płyn do płukania ust. Jest również stosowany jako środek przeciwzapalny, a także stosowany do szybszego gojenia się ran, zapobiegania wrzodom. Całkowicie naturalna herbata może pomóc w odstraszaniu kleszczy i komarów. Badania sugerują również, że czystek wyraża aktywność przeciwwirusową poprzez hamowanie działania wirusowych białek otoczki w wielu różnych typach wirusów.

Comments are closed.