Wysoka jakość garnków Silit

Naczynia niemieckiej marki Silit wychodzą naprzeciw oczekiwaniom wszystkich, którzy cierpią na wszelkiego rodzaju alergie, gwarantując gotowanie bez występowania dodatkowych, nieprzyjemnych w skutkach, niespodzianek. Są bardzo uniwersalne, dzięki czemu umożliwiają przygotowanie wielu rozmaitych potraw we własnej kuchni.

garnek silit Ocean Green

Najważniejsze zalety

Wszystkie produkty serii tej firmy są bardzo wysokiej jakości, tak oto na przykład garnki ceramiczne Silit nie emitują w trakcie gotowania żadnych metali ciężkich, co jest z pewnością bardzo dobrą informacją dla wszystkich alergików, a w szczególności rodziców małych dzieci, cierpiących na tego typu przypadłość. Naczynia Silit pokryte są bowiem powłoką Silargan lub też e30, które odpowiedzialne są za bezpieczne przyrządzanie dań. Warto też napomknąć, że naczynia produkowane przez tę markę, mają trzydzieści lat gwarancji.

Korzystanie z garnków marki Silit

Producent garnków Silit zapewnia, że świetnie nadają się one do używania na każdego rodzaju kuchence, zarówno indukcyjnej, elektrycznej, jak i tradycyjnej gazowej. Poza tym twierdzi również, że można je bez trudu umyć w zmywarce. Nie ma wątpliwości, że naczynia Silit są bardzo trwałe i można w nich również piec dania w piekarniku, co umożliwiają specjalne uchwyty, wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej.

Comments are closed.