Ekskluzywne noże kuchenne

nozFirma Fiskars od lat specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości noży, które przeznaczone są do cięcia artykułów spożywczych oraz do wykonywania cięć sezonowych w ogrodach. Noże Fiskars wykonane są z najwyższą precyzją i dbałością o każdy szczegół. Najwyższa jakość stali, doskonałe ostrzenie i praktyczne rękojeści sprawiają, że korzystanie z noży marki Fiskars staje się prawdziwą przyjemnością.

Noże kuchenne są umieszczone w dekoracyjnym bloku. Można je kupić wraz z całym zestawem lub zdecydować się na zakup pojedynczych noży. Bloki są wykonane z najwyższej jakości drewna. Są dekoracyjne i staną się doskonałą ozdobą każdej kuchni.

Najważniejszy jest nóż szefa kuchni, dzięki któremu można pokroić mięso i ryby. Nóż jest duży i ostry, dzięki czemu siekanie i krojenie będzie łatwe, szybkie i przyjemne. W zestawach znajduje się również nóż do skrobania, dzięki któremu będzie można obrać warzywa i owoce, w szczególności zaś ziemniaki. Ostry i precyzyjny nóż do pomidorów umożliwi dokładne i szybkie pokrojenie, tych niezwykle delikatnych warzyw.

W kolekcji noży Fiskars znajdują się również noże przeznaczone do wykonywania prac w ogrodzie. Dzięki nim będzie można podcinać gałęzie drzew i krzewów w sposób niezwykle precyzyjny.